با ما تماس بگیرید
02174408 و 02174561000

چراغ 3G :مربوط به شبکه  3Gمودم همراه میباشد که اگر سیمکارت به درستی شناخته شود وضعیت آن  پس از حدود 1 دقیقه آبی  میشود.این چراغ در حین کار مودم به رنگ آبی روشن میشود و اگر اینترنت مودم از روش دیگری به غیر از سیمکارت تامین شود به صورت آبی و سبز چشمک زن میشود.
راهنمای اتصال به وایفای مودم قابل حمل :
در ابتدا باید پین کد سیم کارت را غیرفعال کنید و داخل مودم قرار دهید و دکمه پاور مودم را در حالت R قرار دهید تا مودم روشن شود, سپس از طریق یک دستگاه دارای وایفای (مانند تلفن همراه یا تبلت) به وایفای مودم کانکت شوید که معمولا با نام  3G-ROUTER-XXXX  شناخته میشود و به طور پیش فرض دارای پسورد 12345678 میباشد که قابل تغییر است. برای دسترسی به صفحه تنظیمات مودم باید در مرورگر آدرس 10.10.10.254 را وارد کرده تا صفحه تنظیمات مودم نمایش داده شود.
سربرگ 3G : در این قسمت میتوان تنظیمات مربوط به شبکه 3G را مشخص کرد. در صورتی که تنظیمات سیم کارت به طور خودکار شناخته نشده است گزینه user Defined  را انتخاب کرده و درقسمت Dial number شماره #99* و در قسمت APN کلمه "   “  Rightelرا وارد میکنید و  قسمت user و password را خالی بگذارید..(این تنظیمات مربوط به سیمکارت رایتل میباشد.)
سربرگ Advanced settings: برای تغییر دادن نام شبکه وایفای مودم در این سربرگ از قسمت  Wireles Setting گزینه  Basic را انتخاب می کنید    و در کادر مشخص شده در شکل زیر نام مورد نظر را وارد کرده  و در همین سربرگ در قسمت Wireless Setting  با انتخاب گزینه Security نیز میتوان کلمه عبور شبکه وایفای مودم  که به طور پیش فرض 12345678 میباشد را تغییر داد.
برای اتصال مودم به سیستم از طریق کابل LAN , باید در این سربرگ در قسمت Internet Settings گزینه  Primary را انتخاب کرده ودر صفحه نمایش داده شده باید وضعیت 3 گزینه ای آخرکه در حالت Disable میباشد را در حالت Enable قرار دهید. و بعد کابل LAN را به مودم متصل کنید و یک سر آن را هم به رایانه بزنید  و در این صورت چراغ مربوط به شبکه LAN مودم روشن میشود,در ضمن چراغ 3G هم به صورت چشمک زن خواهد بود..
سوالات متداول
1- اگر چراغ مودم 3G Wifi قرمز بماند و بعد از گذشت مدت طولانی هم آبی نشود مشکل چیست؟
-ابتدا باید آنتن دهی سیمکارت بررسی شود که در آن منطقه آنتن دهی داشته باشد. در اینصورت ممکن است سیم کارت شما هنوز فعال نشده باشد. یا ممکن است سیمکارت دارای پین کد باشد که باید غیر فعال شود.یا ممکن است سیمکارت به طور خودکار شناخته نشده باشد که باید تنظیمات مربوط را انجام داد.(تنظیمات مربوط به سیم کارت در راهنما توضیح داده شده است.)
2- در دکمه پاور مودم حالت C مربوط به چه کاری میباشد؟
 اگر بخواهیم مودم را در حالت پاور بانک قرار دهیم به طوری که بتوان از شارژ مودم,دستگاه های دیگر را با کابل usb شارژ کرد باید مودم را در این حالت قرار دهیم.
 
تذکر:  قبل از استفاده از مودم ,حتما مودم را چندین ساعت شارژ کنید تا چراغ باطری مودم به صورت کامل پر شود.
بازدید : 3459
20 دي 1393 ساعت 12:46 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
http://www.blueonee.com/pages/view/pageid/16/lang/fa
لینک های مرتبط
مجوز و گواهی نامه های نیکسان
روند خرید محصولات نیکسان
آدرس و شماره تلفن ها

راهنمای محصولات
مشتریان ما