با ما تماس بگیرید
02174408 و 02174561000


نکات قبل از شروع کار با دستگاه :
1-برای استفاده از مبدل حتما پین کد سیم کارت را غیر فعال نمایید.
2-سرویس فکس تنها بر روی سیم کارتهای روستایی یا همان WLL بعضی از مراکز مخابراتی و همچنین سیم کارتهای دائمی همراه اول فعال می شود و امکان فعال سازی این سرویس بر روی هیچکدام از سیم کارتهای ایرانسل ، تالیا ، اسپادانا ، رایتل و همراه اول اعتباری وجود ندارد .
3-با مراجعه به مراکز مخابراتی استان یا شهرستان خود و درخواست فعال سازی سرویس فکس سیم کارت دائمی به واحد مربوطه نسبت به فعال سازی این سرویس اقدام نمایید .
*مدارک مورد نیاز جهت فعال سازی این سرویس عبارتند از : کپی و اصل کارت ملی شخصی که سیم کارت به نام ایشان است ، اصل سند سیم کارت و کپی از آن و همچنین پر کردن فرم ارائه شده از سوی مخابرات مبنی بر فعال سازی سرویس فکس سیم کارت .
نکته :دقت نمایید تنها فعال کردن این سرویس بر روی سیم کارت کافی نبوده و حتما از آن مرکز مخابراتی درخواست ارائه شماره فکس سیم کارتی که سرویس فکس آن فعال شده است را نمایید .
اصطلاحا به این شماره ، شماره فکس گفته می شود ، لازم بذکر است که واحدی که این سرویس را برای شما فعال می نماید موظف به ارائه شماره دومی بر روی سیم کارت شما با نام شماره فکس می باشد که بعضا ارائه این شماره از زمان فعال سازی این سرویس بین 3 الی 7 روز کاری بطول می انجامد .
بازدید : 812
20 دي 1393 ساعت 12:36 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
http://www.blueonee.com/pages/view/pageid/16/lang/fa
لینک های مرتبط
مجوز و گواهی نامه های نیکسان
روند خرید محصولات نیکسان
آدرس و شماره تلفن ها

راهنمای محصولات
مشتریان ما