با ما تماس بگیرید
02174408 و 02174561000
 
ابتدا سیم کارت (رایتل, ایرانسل, همراه اول) را داخل مودم همراه میگذارید و مودم را روشن می کنید. (پین کد سیم کارت باید غیرفعال باشد ) دکمه پاور در کنار مودم قرار دارد که با چندثانیه نگه داشتن دکمه, مودم روشن می شود و اگر سیم کارت به درستی شناخته شود روی صفحه نمایش مودم عبارت connected نمایش داده می شودکه دراین صورت باهروسیله دارای wifi (لپ تاپ,تبلت,گوشی موبایل,...) می توان به مودم متصل شد. در ابتدا به طور پیش فرض شبکه wifi مودم با نام Quantiss Router_xxx شناخته می شود که دارای پسورد  00000000  (8عدد صفر) می باشد و می توانید از اینترنت سیم کارت استفاده کنید.
در صورت تمایل بعد از اتصال به wifi مودم با وارد کردن آی پی آدرس 192.168.1.1 در مرورگر وارد صفحه تنظیمات مودم می شوید که صفحه اول شامل  2گزینه The Internet  و My 3G Router's Overview page می باشد .
 با زدن گزینه  The Internet پنجره مرورگ باز می شود و می توان از اینترنت سیم کارت استفاده کرد .
با زدن گزینه My 3G Router's Overview page صفحه تنظیمات  باز می شود که ابتدا باید در قسمت Admin Login پسوورد Admin را وارد کنید که پسورد آن به صورت پیش فرض کلمه password می باشد. بعد از Login شدن با پسورد Admin در قسمت Admin Setup می توان تنظیماتی مانند پسورد Admin و نام شبکه وایفای و پسورد وایفای مودم را تغییر داد. همینطور در قسمت Advanced Settings نیز می توان تنظیماتی از جمله  نام و پسورد وایفای مودم و تغییر وضعیت رومینگ سیم کارت و تنظیمات دیگر را تغییر داد. برای غیر فعال کردن رومینگ سیم کارت بعد از وارد شدن به قسمت Advanced Settings در سربرگ Internet در قسمت Connection Settings  می توان رومینگ را Off کرده و سپس تنظیم اعمال شده را Save کنید.
بازدید : 2070
20 دي 1393 ساعت 12:13 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
http://www.blueonee.com/pages/view/pageid/16/lang/fa
لینک های مرتبط
مجوز و گواهی نامه های نیکسان
روند خرید محصولات نیکسان
آدرس و شماره تلفن ها

راهنمای محصولات
مشتریان ما